Chlupatý medvídek Care Bears - H Toys Group

Chlupatý medvídek Care Bears - D

179 Kč

Tradiční bestseller, Chlupatý medvídek Care Bears - D s pečetí kvality Toys Group - tento produkt máte za pár kliknutí v bombastické akci za 179 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: JK
Do obchodu

Popis

Toys Group

Dnes jsme vybrali: Chlupatý medvídek Care Bears - D od předního výrobce Toys Group - toto zboží si můžete opatřit levně za 179 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1500 Kč, neplatíte poštovné. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Care Bears je skupina roztomilých chlupatých medvídků, kteří učí lidi, jak pečovat o ostatních. Každý z nich má v bříšku jiný obraz, který odráží jeho charakter a jak se stará o ostatních. Mnozí z nás si pamatují tuto dětskou animovanou pohádku. Díky těmto figurkám se děti budou moci přestěhovat do země péče a pochopit důležitost péče o jinou osobu. Medvídci jsou vyrobeny s důrazem na detaily a krásné barvy podporují zábavu. Na dotek jsou velmi příjemné. Díky svým malým rozměrům (8 cm) si ho dítě může vzít téměř kamkoliv. Další výhodou hračky jsou pohyblivé ruce a nohy, jakož i otočná hlava. Medvídci Care Bears znamená lepší zábavu a imaginárnejšie dobrodružství pro přátele. Cena je za 1 ks.Hračka není vhodná pro děti od 3 let.

Velikost medvídka je 8 cm.

Rozměr balení:

délka: 5,5cm
šířka: 5 cm
výška: 9,50 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users