Barevná vystřelovací autodráha Toys Group

Barevná vystřelovací autodráha

456 Kč

Vaše možnosti obohacující Barevná vystřelovací autodráha populárního výrobce Toys Group - tento artikl nepropásněte za bombastickou cenu 456 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 2500 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: JK
Do obchodu

Popis

Toys Group

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Barevná vystřelovací autodráha s jakostní značkou Toys Group - toto zboží si můžete objednat s unikátní slevou za 456 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1500 Kč. Udělejte si radost.

Sada sestává ze zakřivené trasy s obloukem a skokové plošiny. Díky čtyřem automobilem, které jsou součástí soupravy bude mít každý malý řidič mnoho příležitostí na skvělou, kreativní zábavu. Trať nevyžaduje používání baterií. V spouštěčem stačí natáhnout pružinu, dát auto před rukojeť, stisknout tlačítko a sledovat, jak naše auto bude vystřeleno velkou rychlostí. Po spanilé jízdě na velkém okruhu na kopci čeká jezdce ještě výskok nad dráhou.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Souprava obsahuje:

Díly na montáž tratě a spouštěče
4 auta
samolepky
Kartonový závodní banner

Rozměry:

Kruhová dráha: 58 cm x 34 cm / délka x šířka
Nosič smyček: 122 cm x 22 cm / délka x šířka
Rozchod tratě: 4 cm
Auto: 7 cm x 2,5 cm x 3 cm / délka x šířka x výška

Rozměry balení:

délka: 23 cm
šířka: 7 cm
výška: 38,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users