Auto transformers: Optimus Toys Group

Auto transformers: Optimus

205 Kč

Spokojenost přinášející Auto transformers: Optimus od kvalitní značky Toys Group - tento produkt doručujeme s extra slevou za 205 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 2500 Kč a víc! Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: MA
Do obchodu

Popis

Toys Group

Jasný hit, Auto transformers: Optimus od firmy Toys Group - tento produkt doručujeme v husté akci za 205 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1500 Kč a je vaše. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Toto nádherné auto transformující se na robota Optima potěší každého milovníka Transformerů. Optimus nemusí být největší robot, ale má více odvahy než kterýkoli voják z Cybertronu. Tento v bojích osvědčený Autorobot uzavře první smlouvu s člověkem a udělá vše nezbytné pro ochranu Zemi a její obyvatele. Autorobot, který je vyroben z plastu zabezpečí kreativní hru každého malého bojovníka. Auto-roboty jsou skvělý způsob, jak se hrát společně s kamarády, díky čemuž mohou trávit spolu více času. Auto nemá obal. Auto je dodáváno bez obalu.

Hračka je vhodná pro děti od 8 let.

Rozměr auta:

délka: 15 cm
šířka: 6,5 cm
výška: 8 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce