Auto stavební - mixer Alloy

Auto stavební - bagr

105 Kč

Ve slevě je Auto stavební - bagr od oblíbené značky Alloy - tento hit snadno najdete ve výhodné akci za 105 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 2500 Kč nebo víc. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: ZA0244
Do obchodu

Popis

Alloy

Dnes jsme vybrali: Auto stavební - bagr s osvědčenou značkou Alloy - toto zboží si můžete nechat dodat s extra slevou za 105 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1500 Kč nebo víc. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Krásné modely stavebních strojů v realistickém designu se stanou nenahraditelnou hračkou pro každého malého stavebníka. Díky těmto autům, které při hře poskytnou spoustu zábavy, dětí mohou trávit více času mezi svými vrstevníky. S nabízenými 3 typy stavebních vozidel se děti mohou cítit jako skutečný řidiči na staveništi. Jsou vyrobeny velmi pevně se zvláštním důrazem na detaily. Vozidla mají částečně kovové tělo, co má vliv na pevnost. Děti se mohou s nimi hrát na že jakýmkoli místě, ať už doma, na zahradě nebo na pískovišti. Každý model má pohyblivé části v závislosti od typu vozidla. Cena je za 1 ks.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Rozměry auta: (Některé parametry rozměrů se mohou mírně lišit v závislosti na modelu)

délka cca. 16,5 cm
šířka cca. 5 cm
výška cca. 6 cm

Rozměr balení:

délka: 22 cm
šířka: 6,5 cm
výška: 8,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users