Sada stavebních vozidel Kids Toys

Sada stavebních vozidel

129 Kč

Neodoláte: Sada stavebních vozidel od producenta Kids Toys - tento hit můžete získat extra výhodně za 129 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Kids Toys

Ve slevě je Sada stavebních vozidel od oblíbené značky Kids Toys - tento artikl musíte mít za úžasnou cenu 129 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Souprava stavebních vozidel je krásný dárek, který poskytne každému chlapci množství radosti a nekonečné hodiny zábavy. Zároveň má vliv na vývoj dítěte, kde při aktivní hře ho nutí rozvíjet své smysly a kreativitu od útlého věku. Souprava je vyrobena z plastu, se zaměřením na realistické tvary vozidel. Obsahuje 6 ks vozidel pohybujících se mechanicky- tlačením. Délka jednoho vozidla je cca 6 cm.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Rozměry balení: délka: 22 cmšířka: 2,5 cmvýška: 20 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce