Zdravouš a Mlsanda - Kvído ALBI

Zdravouš a Mlsanda - Kvído

539 Kč

Dnes je tady pro vás Zdravouš a Mlsanda - Kvído s pečetí kvality ALBI - tento artikl je v tuhle chvíli za jedinečnou cenu 539 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 8590228034144
Do obchodu

Popis

ALBI

Jasný hit, Zdravouš a Mlsanda - Kvído originální od labelu ALBI - tento produkt máte na dosah ruky s neuvěřitelnou slevou za 539 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Hra vás zavede za Zdravoušem a Zdravěnkou do Zdravíkova, kde lidé pijí čistou vodu ze studánky, jedí vyvážené jídlo a rádi sportují. Poznáte ale i záludné Semtamovice, kde mají lidé v oblibě sladká, tučná a slaná jídla, pijí sladké nápoje a ovládá je zlá čarodějnice Mlsanda. Ta na svůj hrad unesla Zdravěnku, kterou se pokusí Zdravouš vysvobodit. Musí proto získat klíče od hradu, vyčistit zakletou studánku, a navíc být rychlejší než Mlsanda. 

Hra Zdravouš a Mlsanda - Kvído obsahuje: herní plán, 50 karet, zdravý talíř, hrací kostku, studánku, pinzetu, hrad Mlsandy, 20 žetonů klíčů, otočnou střelku s pohybovými úkoly, 6 figurek s podstavci, 50 žetonů se surovinami a pravidla.

Autorkami hry jsou Andrea Löflerová a Karolína Nováková, ve hře najdete ilustrace české ilustrátorky Michaely Bergmannové. 

Odborným garantem hry je spolek Zdraví do škol. 

 

Další popis produktu Zdravouš a Mlsanda - Kvído

  • Název: Zdravouš a Mlsanda - Kvído
  • Cena: 539 Kč
  • Výrobce: ALBI
  • EAN: 8590228034144
  • ID produktu: 70366
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users