Zázračné omalovánky - Disney Princezny - Crayola ALBI

Zázračné omalovánky - Disney Princezny - Crayola

134 Kč

No a tohle chcete: Zázračné omalovánky - Disney Princezny - Crayola od výrobce ALBI - toto zboží si můžete nechat poslat za perfektní cenu 134 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 8590228035424
Do obchodu

Popis

ALBI

Udělejte si radost: Zázračné omalovánky - Disney Princezny - Crayola s jakostní značkou ALBI - tento produkt objednáte levně za 134 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Každý rodič je pyšný na svého malého Picassa a jeho umělecká díla. Obzvláště uspokojivá je pak čistá radost malých umělců při kreslení těch nejkrásnějších děl.
Podporování kreativity a tvoření prostřednictvím kreslení je jedna z nejlepších činností, kterou můžete svým dětem poskytnout. Ale chápeme, že nepořádek, který se při takovém kreslení objevuje, je kolikrát vyčerpávající.

Kouzelné omalovánky Crayola vám žádný nepořádek nezpůsobí. Bezstarostná, pestrá zábava může začít. Speciálně navržené fixy jsou součástí dětských omalovánek. Kreslí pouze do nich a na žádný jiný povrch. To znamená, že už nebudete muset čistit čmárance po stěnách, nábytku a dalším povrchu.

Omalovánky s princeznami od Disney mají celkem 18 stran obrázků.

Kouzelné fixy jsou součástí balení. Balení obsahuje 5 ks fix.

Rozměry: 24 cm × 31,5 cm × 2,5 cm.

Další popis produktu Zázračné omalovánky - Disney Princezny - Crayola

  • Název: Zázračné omalovánky - Disney Princezny - Crayola
  • Cena: 134 Kč
  • Výrobce: ALBI
  • EAN: 8590228035424
  • ID produktu: 69615
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users