Yogi -  Guru ALBI

Yogi - Guru

269 Kč

Právě je za dobrou cenu Yogi - Guru od oblíbené společnosti ALBI - tento produkt obchodujeme za úžasnou cenu 269 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 8590228035257
Do obchodu

Popis

ALBI

Vynikající Yogi - Guru populárního výrobce ALBI - tento produkt máte po jednoduché objednávce v úžasné akci za 269 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Yogi - Guru je zábavná párty hra, která bude zaručeně bavit malé i velké. Úkolem hráčů je si postupně tahat karty z balíčku a plnit instrukce na nich. Čekají vás instrukce jako například "Jeden prst musí být nad hlavou." nebo "Herní krabička se musí dotýkat hlavy." nebo "Karta musí být neustále v pohybu.".

Instrukce musíte dodržovat až do konce hry. Postupem hry hráči tedy dodržují více a více instrukcí - zaujímají čím dál náročnější a veselejší pozice.

Hráč, který některou instrukci poruší nebo si není už schopen líznout další kartu, vypadává. Ten kdo zůstane poslední se stává vítězem.

Yogi Guru můžete hrát samostatně nebo jako rozšíření ke hře Yogi.

Hra Yogi Guru obsahuje: 60 plastových karet, 2 přihrádky na karty a pravidla.

Další popis produktu Yogi - Guru

  • Název: Yogi - Guru
  • Cena: 269 Kč
  • Výrobce: ALBI
  • EAN: 8590228035257
  • ID produktu: 34144
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users