Všetečná chobotnice

Všetečná chobotnice

699 Kč

Hit z katalogu: Všetečná chobotnice co nám vyrábí - tento produkt doručujeme s extra slevou za 699 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 796714272061
Do obchodu

Popis

Oblíbený produkt Všetečná chobotnice od kvalitního výrobce - toto zboží zakoupíte s neuvěřitelnou slevou za 699 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Zásilky nad 1500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.
Každý z kroužků je vybaven jiným typem textilního materiálu pro stimulaci jemného hmatu. Kroužky mohou zároveň sloužit jako zábavné náramky pro hru rodičů s dětmi. Rodiče mohou dítěti ukázat jakým způsobem sejmout kroužky ze stojánku a znovu je nasadit. Až bude vaše dítě postup opakovat, objeví kouzlo různobarevných kombinací v závislosti na pořadí v jakém bude jednotlivé kroužky nasazovat na stojánek. Kroužky se po zapnutí do polohy „on“ začnou otáčet a postupně přehrávat tři hudební motivy. Půlkulatý podstavec přitom nedovolí hračce překlopit se a umožňuje tak i vychýlené otáčení kolem vlastní osy. Toto nepřeberné množství kombinací poloh hračky tak spolehlivě vaše dítě zaujme a vtáhne ho do hry, při které získá jistotu v koordinaci pohybů a utříbí si jemnou motoriku. Veškeré akustické efekty jsou nahrány speciální technologií Softronic, která nedráždí dětský sluch. Hračka je vyrobena z pevného a snadno omyvatelného plastu v kombinaci s textilem.

Další popis produktu Všetečná chobotnice

  • Název: Všetečná chobotnice
  • Cena: 699 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 796714272061
  • ID produktu: 629226
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users