Velký stavební nakladač Toys Group

Velký stavební nakladač

283 Kč

Ve slevě je Velký stavební nakladač od značky Toys Group - tento hit můžete získat při právě probíhající akci za 283 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 2500 Kč a víc! Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: Ramiz
Do obchodu

Popis

Toys Group

Jakostní Velký stavební nakladač se známou značkou Toys Group - tento artikl pořizujte ve výprodejové akci za 283 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc pětset. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Velký stavební nakladač je vozidlo, bez kterého se neobejdou na žádne stavbě. Proto i ty při svých stavbách z kostek budeš potřebovat takový stavební stroj. Pomocí něj si vytvoříš skutečné staveniště. Tento nakladač je věrná kopie skutečného nakladače. Je vyroben z kvalitního plastu. Vozidlo se pohybuje dopředu, dozadu, snadno se otáčí doleva a doprava.Další atrakcí je pohyblivá lžíce a otevírací kapota, pod kterou se nachází kopie motoru.Je to multifunkční vzdělávací a zábavná hračka, která rozvíjí představivost dítěte, motorickou koordinaci a motorické dovednosti.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Rozměry nakladače:

délka: 35,3 cm
šířka: 12 cm
výška: 15 cm
délka ramene s lžící cca 19 cm.

Rozměry balení:

délka: 39 cm
šířka: 13,5 cm
výška: 17,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce