Velká dětská postýlka pro panenku Toys Group

Velká dětská postýlka pro panenku

361 Kč

No a tohle chcete: Velká dětská postýlka pro panenku s trendy značkou Toys Group - tento produkt nabízíme za jedinečnou cenu 361 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 2500 Kč nebo víc. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: JK
Do obchodu

Popis

Toys Group

Jedinečná nabídka, Velká dětská postýlka pro panenku s osvědčenou značkou Toys Group - toto zboží si můžete koupit v akci za 361 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Velká barevná postýlka pro panenku potěší každou malou maminku. Děti musí pro své panenky zajistit vhodné místo pro sladký spánek a tato postýlka dokonale plní tuto funkci.Děti milují péči o své panenky a díky této hračce se budou moci cítit jako skutečné maminky. Hračka vyvíjí manuální dovednosti a fantazii. Učí péče, odpovědnost a pořádek. Dětská postýlka je vyrobena z krásného materiálu.

Charakteristika:Konstrukce dětské postýlky sestává z kovových růžových trubek, které jsou spojeny pomocí plastových konektorů.Celý potah dětské postýlky je vyroben z efektivního materiálu.Tato souprava je vyrobena velmi pečlivě a důkladně, každému malému opatrovateli poskytne spoustu pozitivní zábavy.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Sada obsahuje:

Dětská postýlka
Pouzdro na dětskou postýlku s úchytkami

Rozměry postýlky:

Délka: cca 49,5 cm
Šířka: cca 32 cm
Výška: cca 43 cm

Rozměry balení:

délka: 10 cm
šířka: 7 cm
délka: 47 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce