Vaňka - kývající panenka se zvonkem - růžová Toys Group

Vaňka - kývající panenka se zvonkem - oranžová

155 Kč

Zákazníky doporučované zboží, Vaňka - kývající panenka se zvonkem - oranžová od značky Toys Group - toto zboží si můžete zakoupit extra levně za 155 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1500 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: JK
Do obchodu

Popis

Toys Group

Jakostní Vaňka - kývající panenka se zvonkem - oranžová od top výrobce Toys Group - tento artikl čeká na vás v sezónní slevě za 155 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1500 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Barevná kývající panenka Vaňka je vzdělávací hračka ve velmi pěkných, atraktivních a poutavých barvách. Hračka představuje bábušku, která má tvar bubliny. Každá z nich má krásný smajlík a barevné šaty. Během hry se bublina otočí a bábuška houpe. Celá se točí kolem své osy a z břicha zní fantastický zvonek. Živé barvy a textura materiálu, ze kterého je hračka vyrobena, přinese během dětských her hodně zábavy.Hračka je vhodná pro děti od 6 měsíců.Díky hře s veselou hračkou si dítě procvičuje:Rozlišení tvarů a barevRozvoj fantazie a smyslůMotorické dovednosti,Zvuky - to vše bude mít pozitivní vliv na sluch a zrak dítěte.Velikost hračky je: 11 cm x 9 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce