Vaňka - kývající panenka se zvonkem - růžová Toys Group

Vaňka - kývající panenka se zvonkem - modrá

155 Kč

Radost přinášející Vaňka - kývající panenka se zvonkem - modrá populárního výrobce Toys Group - tento produkt koupíte za bombastickou cenu 155 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: JK
Do obchodu

Popis

Toys Group

Trendy Vaňka - kývající panenka se zvonkem - modrá od top značky Toys Group - tento hit pořídíte s extra slevou za 155 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Stačí naplnit košík zbožím nad tisíc pětset a dopravu NEPLATÍTE. Udělejte si radost.

Barevná kývající panenka Vaňka je vzdělávací hračka ve velmi pěkných, atraktivních a poutavých barvách. Hračka představuje bábušku, která má tvar bubliny. Každá z nich má krásný smajlík a barevné šaty. Během hry se bublina otočí a bábuška houpe. Celá se točí kolem své osy a z břicha zní fantastický zvonek. Živé barvy a textura materiálu, ze kterého je hračka vyrobena, přinese během dětských her hodně zábavy.Hračka je vhodná pro děti od 6 měsíců.Díky hře s veselou hračkou si dítě procvičuje:Rozlišení tvarů a barevRozvoj fantazie a smyslůMotorické dovednosti,Zvuky - to vše bude mít pozitivní vliv na sluch a zrak dítěte.Velikost hračky je: 11 cm x 9 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce