V kostce! Desková hra Albi

V kostce! Desková hra

749 Kč

Váš oblíbený produkt, V kostce! Desková hra oblíbené značky Albi - tento artikl je v tento okamžik v jedinečné akci za 599.00 CZK. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Stačí naplnit košík zbožím nad tisíc pětset a dopravu NEPLATÍTE. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 8590228020390
Do obchodu

Popis

ALBI

Tohle si zamilujete: V kostce! Desková hra od oblíbeného výrobce Albi - tento artikl doporučujeme za bombastickou cenu 749 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.
Bambule má pro vás novinku V kostce! Desková hra. Cílem této deskové hry je nasbírat jednu kartu z každé kategorie (zábava, lidé a místa, sporty, zajímavosti, umění a literatura, jídlo a pití, příroda, historie) a vrátit se zpět na střed hracího pole. Po poli se samozřejmě hráč pohybuje pomocí kostky. Kdo je u vás chytrák a kdo není? Hra obsahuje: 160 karet s obrázky, přesýpací hodiny, 4 figurky, osmistěnnou hrací kostku a pravidla.

Další popis produktu V kostce! Desková hra

  • Název: V kostce! Desková hra
  • Cena: 749 Kč
  • Výrobce: Albi
  • EAN: 8590228020390
  • ID produktu: 517356
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users