Tvořivé magnetky - Doprava

449 Kč

Limitovaná edice produktu Tvořivé magnetky - Doprava od originálního výrobce ALBI - tento artikl se na vás těší ve slevové akci za 449 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: 8590228040374
Do obchodu

Popis

ALBI

Nabídka pro vás: Tvořivé magnetky - Doprava co nám vyrábí ALBI - tento produkt nabízíme při časově omezené akci za 449 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Tvořivé magnetky od Kvída učí děti od 3 let určovat tvary a barvy. Hra také rozvíjí jejich kreativitu, fantazii a jemnou motoriku.

Děti mohou skládat obrázek z magnetů podle předlohy na kartičce nebo podle sluchové paměti poté, co jim dospělý obrázek popíše pomocí textu z druhé strany kartičky. Samozřejmě je možné sestavovat obrázky z magnetků podle vlastní fantazie.

Hry Tvořivé magnetky - Kvído obsahují: barevné magnety, ilustrované karty zadání, různá pozadí pro tvoření, magnety pro přichycení pozadí na krabici a pravidla.

Další popis produktu Tvořivé magnetky - Doprava

  • Název: Tvořivé magnetky - Doprava
  • Cena: 449 Kč
  • Výrobce: ALBI
  • EAN: 8590228040374
  • ID produktu: 35375
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users