Tvořivá hmota Paulinda - káčer

Tvořivá hmota Paulinda - klokan

34 Kč

Exkluzivní Tvořivá hmota Paulinda - klokan od oblíbené společnosti - tento produkt prodáváme v perfektní akci za 34 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 2500 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Prestižní Tvořivá hmota Paulinda - klokan s pečetí kvality - tento artikl nepropásněte za jedinečnou cenu 34 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Utraťte minimálnětisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Tvůrčí hmota Paulinda obsahuje v balení vše, co je potřeba k vymodelování autíčka, zvířátka nebo figurky. Podpořte kreativitu dítěte a zajistěte mu hmotu Paulinda. Hračka se vyrábí v několika variantách, přičemž varianta je dodávána dle aktuálních skladových zásob. Obrázky jsou ilustrativní. Balení obsahuje 28 g plastelíny Paulinda a doplňky.Vlastnosti hmoty Paulinda:

je čistá a nezávadná
funguje na bázi vody
nešpiní plochu
má hladký povrch
umožňuje snadné vymodelování jemných detailů
snadno drží pohromadě
se při sušení roztahuje a tím pomáhá při nápravě nedostatků
dokáže udržet své barvy dlouhodobě syté
schne na vzduchu do požadovaného tvaru

možná i po uschnutí pomocí vody vrátit do tvárného stavuPůvodní tvárnost hmoty Paulinda lze snadno obnovit. Stačí hmotu nastříhat do nádobky, zalít přibližně do poloviny vodou, počkat pár dní a pak pořádně promísit. Pokud bude hmota tuhá, stačí přidat ještě vodu. Pokud bude příliš řídká, je třeba ji nechat trochu vyschnout na vzduchu.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Rozměr krabičky:

průměr: 6,5 cm
výška: 4 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce