Tvořivá hmota Paulinda - káčer

Tvořivá hmota Paulinda - káčer

34 Kč

Exkluzivní Tvořivá hmota Paulinda - káčer s trendy značkou - tento hit můžete sehnat téměř zdarma za 34 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 2500 Kč a víc! Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Poctivý výrobek, Tvořivá hmota Paulinda - káčer od top výrobce - toto zboží si můžete nechat doručit ve výhodné akci za 34 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1500 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Tvůrčí hmota Paulinda obsahuje v balení vše, co je potřeba k vymodelování autíčka, zvířátka nebo figurky. Podpořte kreativitu dítěte a zajistěte mu hmotu Paulinda. Hračka se vyrábí v několika variantách, přičemž varianta je dodávána dle aktuálních skladových zásob. Obrázky jsou ilustrativní. Balení obsahuje 28 g plastelíny Paulinda a doplňky.Vlastnosti hmoty Paulinda:

je čistá a nezávadná
funguje na bázi vody
nešpiní plochu
má hladký povrch
umožňuje snadné vymodelování jemných detailů
snadno drží pohromadě
se při sušení roztahuje a tím pomáhá při nápravě nedostatků
dokáže udržet své barvy dlouhodobě syté
schne na vzduchu do požadovaného tvaru

možná i po uschnutí pomocí vody vrátit do tvárného stavuPůvodní tvárnost hmoty Paulinda lze snadno obnovit. Stačí hmotu nastříhat do nádobky, zalít přibližně do poloviny vodou, počkat pár dní a pak pořádně promísit. Pokud bude hmota tuhá, stačí přidat ještě vodu. Pokud bude příliš řídká, je třeba ji nechat trochu vyschnout na vzduchu.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Rozměr krabičky:

průměr: 6,5 cm
výška: 4 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce