Transformers blesk McQueen 12 cm - Cruz Ramirez Toys Group

Transformers blesk McQueen 12 cm - McQueen

231 Kč

Jedinečná nabídka, Transformers blesk McQueen 12 cm - McQueen pocházející od značky Toys Group - tento hit můžete sehnat s unikátní slevou za 231 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 5104732161512
Do obchodu

Popis

Toys Group

Trendy Transformers blesk McQueen 12 cm - McQueen od známé značky Toys Group - tento hit můžete získat v časové omezené slevě za 231 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Transformers blesk McQueen je skvělý dárek pro všechny milovníky robotů a hraček z pohádky Cars. Tento transformers dokáže, že není jen dobrý závodník, ale také dobrý a vytrvalý bojovník. Při hře s nim zažijí děti velká dobrodružství a mnoho hodin skvělé zábavy. Celá sada je vyrobena z plastu.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Výška transformera je cca 12 cm.Rozměry balení:délka: 20 cmšířka: 5 cmvýška: 28 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce