Transformer Change Robot - žltá

Transformer Change Robot - žltá

186 Kč

Spokojenost přinášející Transformer Change Robot - žltá s osvědčenou značkou - tento hit snadno najdete při časově omezené akci za 186 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Zásilky nad 2500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: MA
Do obchodu

Popis

Prestižní Transformer Change Robot - žltá od firmy - tento artikl je tady pro vás s VIP slevou pro každého za 186 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1500 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Někdy dávno došlo na planetě ve vesmíru k boji mezi vládci planety a roboty, přičemž si zničili planetu. Vládci se proto rozhodli ovládnout planetu Zemi a získat všechny přírodní zdroje pro své přežití. Dobrý roboti nechtějí dopustit, aby se stalo s planetou Zemi totéž, co s jejich planetou, proto se rozhodli pomoci lidem a zabránit, aby se zlí vládci dostali na zem a ovládli ji. Nyní s tímto robotem - Transformer můžeš zažít všechny tyto dobrodružství a pomoci mu ochránit svou planetu. Při hře s Transformer a při zapojení fantazie zažiješ spoustu dobrodružství a mnoho hodin skvělé zábavy.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Výška transformera je 16 cm

Rozměry balení:

délka: 20 cm
šířka: 5,5 cm
výška: 30 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce