Touláček My real rescue růžový

Touláček My real rescue růžový

1999 Kč

No a tohle chcete: Touláček My real rescue růžový pocházející od značky - tento produkt dodáváme v bombastické akci za 1999 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1500 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 5013138672167
Do obchodu

Popis

Top produkt, Touláček My real rescue růžový od originálního výrobce - tento produkt objednáte v akci za 1999 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pětset nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.
Interaktivní Touláček – obsah balení je překvapením – můžeš najit kočku nebo pejska (jedno barevné provedení)). 30+ zvukových efektů, senzorické efekty (vibrace), které aktivuješ v průběhu hraní. Když se budeš o Touláčka dobře starat uslyšíš zvuk srdíčka, Dej mu najit, a nezapomeň aby si odříhnul, jinak bude mít škytavku. Občas může mít i rýmu – postarej se o něj a vyčistí mu nosánek. Interaktivní přítel, s kterým vaše děti se nebudou nikdy nudit a naučí se jak se starat o zvířátko. Provoz na 3×AA, jsou součástí balení.

Další popis produktu Touláček My real rescue růžový

  • Název: Touláček My real rescue růžový
  • Cena: 1999 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 5013138672167
  • ID produktu: 629214
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users