Terč se šipkami a míčem - B Toys Group

Terč se šipkami a míčem - B

132 Kč

Top produkt, Terč se šipkami a míčem - B s pečetí kvality Toys Group - tento produkt máte za pár kliknutí v perfektní akci za 132 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: Maxy-7055/MA
Do obchodu

Popis

Toys Group

Jasný hit, Terč se šipkami a míčem - B s pečetí kvality Toys Group - tento artikl objednávejte při časově omezené akci za 132 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1500 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Přejeme vám příjemné nakupování.

Terč na šipky je dokonalá hračka, která trénuje přesnost a vizuální koordinaci. Terč pro děti může být zavěšen kdekoli. Děti, které právě začínají své dobrodružství se šipkami, mohou stát blíže a při zvyšování svých dovedností jít dozadu. Terč byl vyroben tak, aby míče a šipky dokonale držel a tak i při slabém hodu míč nespadne z terče.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Průměr třecím je 35,5 cm Sada obsahuje:Terč na suchý zip2 šipky2 míčkyVynikající hračka, která pomáhá dětem zdokonalovat přesnost a zručnost od raného věku. Šipky pro děti je speciální zjednodušená hra, založená na tradičním terči pro dospělé. Zde však nejsou žádné nebezpečné prvky a je třeba tolik přesnosti, aby šipka zůstala na trčí. Tento terč bude ideální jako první hra tohoto typu pro dítě.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce