Telefonní souprava Intercom Toys Group

Telefonní souprava Intercom

283 Kč

Špičkové zboží, Telefonní souprava Intercom s pečetí kvality Toys Group - toto zboží si můžete koupit výhodně za 283 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1500 Kč. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 8698111101352
Do obchodu

Popis

Toys Group

Jakostní Telefonní souprava Intercom od producenta Toys Group - tento produkt máte za pár kliknutí za bombastickou cenu 283 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Dětská telefonní souprava Intercom je originální a vzrušující sada dvou barevných telefonních přístrojů. Sada je ideální pro každé dítě, které rádo telefonuje. Vždy jsme věděli, že děti milují hodně mluvit. Nyní mohou vést dlouhý rozhovor s přáteli, sourozenci nebo rodiči díky tímto telefonem. Zároveň ušetří vysoké poplatky za účty. Souprava se skládá ze dvou telefonních přístrojů, které jsou propojeny dlouhým kabelem. Každý z nich může být umístěn v jiné místnosti. Po stisknutí tlačítka na číselné klávesnici jednoho z nich, ve vedlejší místnosti začne vyzvánět druhý přístroj a když zvednete sluchátko, může se začít zajímavý rozhovor. Bude to fantasticky zábavné a velmi pohodlná komunikace pro celou rodinu. Do každého telefonu jsou potřeba 2 ks baterií typu AA 1,5V. Nakolik telefony jsou vyrobeny ve více barevných kombinací, barva se nemusí shodovat podle barvy na obrázku.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Souprava sestává: 2 telefony (20 cm x 8 cm x 7 cm) Kabel (dlouhý asi 4,5 m)Rozměr balení: 35 cm x 26 cm x 5,5 cm délka: 35 cm šířka: 5,5 cm výška: 26 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce