Tele a prase - Rozšíření Na farmě ALBI

Tele a prase - Rozšíření Na farmě

89 Kč

Jasný hit, Tele a prase - Rozšíření Na farmě od oblíbené značky ALBI - tento produkt koupíte po zlevnění za 89 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 8590228028389
Do obchodu

Popis

ALBI

Unikátní Tele a prase - Rozšíření Na farmě co bereme od značky ALBI - tento artikl objednávejte po zlevnění za 89 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Pořídili jste si hru Na farmě z edice Kouzelné čtení? Nabízíme vám možnost dokoupit si zvířátka, která jsou ve hře zobrazena pouze na kartičkách, za zvířátka plastová s ozvučenou podstavou.

Jak tato zvířátka fungují? Pro jejich správné fungování je nutné nejprve nahrát audio soubor pro hru Na farmě, který je zdarma ke stažení zde. Poté, co se tužkou dotknete podstavy, zvířátko se ozve.

Že doma nemáte hru Na farmě? Nezoufejte! Zvířátka můžete použít i bez uvedené hry. Po dotknutí se podstavy se dozvíte více informací o daném zvířátku a můžete si i poslechnout, jaké zvuky zvíře vydává.

Rozměry:
tele: 8,5 cm × 5,5 cm, prase 8,5 cm × 4,5 cm.
Rozměry balení: 17 cm × 5,5 cm × 7 cm.

 

UPOZORNĚNÍ - NEFUNGUJE SAMOSTATNĚ BEZ ALBI TUŽKY!

Interaktivní mluvící produkty (knihy, hry, puzzle, samolepky atd.) z edice Kouzelné čtení nefungují samostatně - k plné funkčnosti je potřeba elektronická Albi tužka. Albi tužka není součástí produktu - je nutné ji zakoupit zvlášť v sekci Kouzelné čtení - Sady s tužkou.

Další popis produktu Tele a prase - Rozšíření Na farmě

  • Název: Tele a prase - Rozšíření Na farmě
  • Cena: 89 Kč
  • Výrobce: ALBI
  • EAN: 8590228028389
  • ID produktu: 75110
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users