Štěkající štěně

Štěkající štěně

479 Kč

Příjemné pocity navazující Štěkající štěně s pečetí kvality - tento produkt obchodujeme po zlevnění za 479 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: 796714270234
Do obchodu

Popis

Prestižní Štěkající štěně co bereme od značky - tento artikl se na vás těší při časově omezené akci za 479 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1500 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.
Toto štěkající štěně je vyrobeno z mnoha různých materiálů, které stimulují hmatové receptory. Pestré barvy a černobílé kontrastní vzory pak napomáhají rozvíjení zraku. Po zmáčknutí čumáku začne štěně štěkat a funět. Elektronický zvukový systém umožňuje až několik set přehrátí. Vaše dítě si také oblíbí celou řadu šustivých a cinkavých zvuků – uši šustí, bříško píská, některé nohy cinkají, jiné mají v sobě ukryty různé tvary pro stimulaci hmatu Když se s pejskem zatřese, začne chrastit. Charakteristický tvar očí upoutává dětskou pozornost a podporuje rozvoj koncentrace. Díky novému Lamaze klipu hračku snadno připevníte na dětskou postýlku, stříšku kočárku nebo k přenosné autosedačce. Hračka je vyrobena z kvalitního veluru. Použity jsou pouze dvou až třívrstvé tkaniny s trvanlivým potiskem s dlouhou odolností. Barvy tak zůstávají stále stejně intenzivní.

Další popis produktu Štěkající štěně

  • Název: Štěkající štěně
  • Cena: 479 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 796714270234
  • ID produktu: 622201
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce