Sportovní auto BMW na dálkové ovládání - černá Toys Group

Sportovní auto BMW na dálkové ovládání - červená

489 Kč

Nabídka pro vás: Sportovní auto BMW na dálkové ovládání - červená od top značky Toys Group - tento produkt nabízíme s úžasnou cenovkou 489 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1500 Kč a je vaše. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 8698111101659
Do obchodu

Popis

Toys Group

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Sportovní auto BMW na dálkové ovládání - červená s proslulou značkou Toys Group - tento hit získáte za skvělou cenu 489 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! No a to se jednoduše vyplatí.

Mít super sportovní vůz v licenci BMW Power je sen všech malých i velkých fanoušků rychlých kol. Sportovní vůz je v měřítku 1:24. Vedení vozidla se provádí pomocí dálkového ovládání. Licencovaný BMW je nepochybně král asfaltu. Je poháněn zadními gumovými koly a svou jízdou okouzlí i ty nejnáročnější sportovní fanoušky. Auto na dálkové ovládání je vyrobeno z kvalitního plastu. Gumové pneumatiky poskytují velmi dobrou přilnavost. Dálkově ovládané vozidla RC umožní dětem rozvíjet dovednosti, jako je řízení auta, soustředění, manuální zručnost, rychlé myšlení a obratnost. Auto bude poskytovat mnoho hodin zábavy pro všechny příznivce automobilů na ovládání.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Hlavními rysy tohoto modelu:Plastová karoserie zajišťuje efektivněji tvar vozidlaSvětlomety dodávají senzační efekt při jízděPneumatiky se umístěny na pěkných stříbrných discíchPohon zadních kolMultifunkční dálkové ovládání, což umožňuje plnou kontrolu nad vozidlemNastavení sbíhavosti kolDálkové ovládání funkce 27 MHz:jízda vpředjízda vzadodbočení vpravoodbočení vlevoSada obsahuje:Sportovní vůzMultifunkční dálkové ovládání na frekvenci 27 MHznapájení:Auto: 3 ks baterií typu AA 1,5V (nejsou součástí balení)Dálkový ovladač: 2 ks baterií typu AA 1,5V (nejsou součástí balení)Rozměry vozidla:délka: 18 cmšířka: 8,5 cmvýška: 5 cmprůměr kol: 2,5 cmRozměry balení:délka: 30 cmšířka: 14,5 cmvýška: 13,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce