Společenská hra Jenga Fortnite

799 Kč

Radost přinášející Společenská hra Jenga Fortnite od producenta - tento artikl je v tento okamžik téměř zdarma za 799 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 5010993700783
Do obchodu

Popis

Produkt osvědčený zákazníky, Společenská hra Jenga Fortnite od společnosti - tento artikl je tady pro vás za mimořádně nízkou cenu 799 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1500 Kč, neplatíte poštovné. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.
Hra Jenga: Fortnite Edition je inspirována videohrou Fortnite a hráči v ní útočí se svojí postavou z Fortnite na věž a snaží se dostat na vrcholek jako první. Ale pozor…, pokud věž spadne během kola hráče, hráč vypadává ze hry. Zatočte točítkem a zjistíte, co je váš příští krok: kolik vrstev popolezete a jaký druh bloků postavíte na sebe. Je to boj o postup vzhůru, hráči posouvají své tyčky nahoru a tyčky svých protivníků dolů a zároveň se snaží, aby věž nespadla. Je to skvělý zážitek ze hry pro fanoušky Fortnite a Jenga!

Další popis produktu Společenská hra Jenga Fortnite

  • Název: Společenská hra Jenga Fortnite
  • Cena: 799 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 5010993700783
  • ID produktu: 632273
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users