Společenská hra Desítka Česko

Společenská hra Desítka Česko

649 Kč

Jakostní Společenská hra Desítka Česko s jakostní značkou - tento produkt máte za pár kliknutí za hustou cenu 649 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Zásilky nad 1500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 8595558303618
Do obchodu

Popis

No tak tohle je gól: Společenská hra Desítka Česko s jakostní značkou - toto zboží si můžete nechat poslat v časové omezené slevě za 649 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1500 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.
Ve hře DESÍTKA: ČESKO hráči nemusejí čekat na svůj tah tak dlouho jako v jiných hrách. Ke každému okruhu ve hře přísluší 10 otázek a 10 možných odpovědí. Všichni hráči dostanou šanci odpovídat v každém okruhu otázek. Pokud odpovíte správně, získáte jeden z žetonů odpovědí jako bod. Když jste znovu na tahu, můžete hledat další správnou odpověď. V tu chvíli ovšem podstupujete riziko, že body získané dříve v tomto okruhu ztratíte. Budete hrát na jistotu, nebo riskovat? Ve hře je 200 okruhů, 2000 otázek a 2000 možných odpovědí. To vše v kompaktním balení zvaném smartbox s počítadly bodů a žetony odpovědí. Desítka je skvělá hra, obzvláště vhodná i na cesty.

Další popis produktu Společenská hra Desítka Česko

  • Název: Společenská hra Desítka Česko
  • Cena: 649 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 8595558303618
  • ID produktu: 629955
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users