Souprava na skicování Toys Group

Souprava na skicování

259 Kč

Trhem osvědčený produkt, Souprava na skicování co bereme od značky Toys Group - tento artikl čeká na vás ve výhodné akci za 259 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1500 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 3629
Do obchodu

Popis

Toys Group

V akci je právě teď Souprava na skicování co odebíráme od výrobce Toys Group - tento produkt nabízíme za téměř velkoobchodní cenu 259 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! No a to se jednoduše vyplatí.

Souprava na skicování obsahuje vše, co dítě potřebuje k zahájení kreativního kreslení. Sada obsahuje 6 karet s obrázky zvířat a 6 prázdných karet s obrysy zvířat, které jim pomohou začít s ilustrací. Kreslení pomůže snadněji nastínit své vlastní umělecká díla. Sada obsahuje 6 grafitových tužek různé tvrdosti: 3H, H, HB, 2B, 5B, 6B. Tužka HB a tužka 2B se nejlépe hodí pro první skicu, pak lze použít měkčí tužky (5B) na zvýraznění stínů. Sada také obsahuje 6 kusů lisovaného uhlí různé tvrdosti: HB, B, 2B, 4B, 6B, 8B. Dřevěné uhlí je alternativou k tužce a pomáhá vašemu dítěti naučit se jednoduché techniky. (Po zabezpečení nákresů použitím např. Lak na vlasy, uhlí neobarví). Kromě toho je souprava vybavena gumou a ořezávátkem. S pomocí těchto zařízení může dítě objevit nový talent a naskicuji krásné obrázky pro své rodiče.Sada je vhodná pro děti od 8 let.Sada obsahuje:6 ilustrací na zvířatech6 prázdných listů s obrysy6 tužek (3H, H, HB, 2B, 5B, 6B)6 uhlíků (HB, B, 4B, 6B, 8B)GumaOřezávatkoObsahuje ilustrace:koníkůpandapesdelfínivelrybyRozměr kufříku:délka: 25 cmšířka: 5 cmvýška: 8 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce