Snajperska puška na kulky 50 cm Toys Group

Snajperska puška na kulky 50 cm

361 Kč

Oblíbený produkt Snajperska puška na kulky 50 cm co odebíráme od výrobce Toys Group - toto zboží si můžete objednat za výhodnou cenu 361 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1500 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 5909900681235
Do obchodu

Popis

Toys Group

Oblíbený produkt Snajperska puška na kulky 50 cm s trendy značkou Toys Group - tento hit můžete pořídit ve výhodné akci za 361 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1500 Kč a je vaše. Už se těšíte na svoji objednávku?

I velký kluci se rádi zahrají na vojáky. Snajperska puška na kulky s dalekohledem je určeno pro starší věkovou kategorii, jelikož se jedná o zbraně, které vystřelují kulky. Jde už o sportovní střelbu, při které se doporučuje dodržovat několik bezpečnostní předpisy. Je vyrobena z tvrzeného plastu. Nedoporučuje se používat jiné kulky než ty, které doporučuje výrobce.Hračka je vhodná pro děti od 18 let.Délka pušky: 50 cmBezpečnostní podmínky:nikdy nemířit zbraň směrem k jiným lidem a zvířatům!nikdy nemířit na oči a tvář!nestřílet na krátkou vzdálenost směrem na tvrdé povrchy z důvodu možnosti odražení kulky!zabránit odražení kulek!pokaždé, když se doplňuje zásobník, je třeba stisknout tlačítko spouště až na doraz pro případ, že kulka zůstala v mechanismu!nepoužívat zbraň na veřejných místech a držet ji mimo dosah malých dětí!doporučuje se používat ochranné brýle během střelby.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce