Skákací skřítek Elf - žltá Toys Group

Skákací skřítek Elf - zelená

49 Kč

Právě je za dobrou cenu Skákací skřítek Elf - zelená s pečetí kvality Toys Group - tento artikl doporučujeme za výhodnou cenu 49 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1500 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: JK
Do obchodu

Popis

Toys Group

Top produkt, Skákací skřítek Elf - zelená od oblíbené společnosti Toys Group - toto zboží si můžete objednat výhodně za 49 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Utraťte minimálnětisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. No a to se jednoduše vyplatí.

Veselý, skákací skřítek Elf skřítek Elf vypadá jako badmintonový košík ale svou šikovností překvapí všechny děti. Stiskněte skřítka prsty dolů k zemi a uvidíte, jak rychle letí!Je zábavné, že tento úžasný skokan je mimořádně pružný a zábavný. Má měkkou kulatou hlavu s ozdobnou tváří a pružným stojanem. Zaručená super zábava!Rozměr skřítka: 9 cm x 4 cmHračka je vhodná pro děti od 3 let.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce