Siegestorm - Styxie ALBI

Siegestorm - Styxie

224 Kč

Velmi oblíbený produkt Siegestorm - Styxie kvalitní značky ALBI - tento produkt koupíte za skvělou cenu 224 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 8590228040558
Do obchodu

Popis

ALBI

No a tohle chcete: Siegestorm - Styxie co odebíráme od výrobce ALBI - tento produkt máte po jednoduché objednávce výhodně za 224 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Styxie je rozšíření pro karetní fantasy hru Siegestorm přinášející novou frakci pro hru hráče proti hráči.

Siegestorm je karetní fantasy hra určená primárně pro dva hráče, obsahuje ale i režimy pro sólo hraní a hru více hráčů. V Siegestormu jsou vaše karty vším – můžete je použít k útokům na protivníka, nasadit je do své armády nebo s nimi platit za jiné karty. A když vám dojdou - prohráli jste!

Zúčastněte se Siegestorm ligy! Dlouhodobá soutěž v této karetní hře se skládá z několika otevřených turnajů, na kterých získáváte body. Ti nejlepší se potom utkají v Grand finále na Albi Game Day o titul "Siegestorm šampion". Více informací najdete na albi.cz.

 

Zúčastněte se Siegestorm ligy - nultá sezóna Zazobaní goblini je otevřená každému! Více ve speciální sekci ligy albi.cz/siegestorm/. POZOR - SIEGESTORM LIGA JE V SOUČASNOSTI PŘERUŠENA!

 

Další popis produktu Siegestorm - Styxie

  • Název: Siegestorm - Styxie
  • Cena: 224 Kč
  • Výrobce: ALBI
  • EAN: 8590228040558
  • ID produktu: 35597
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users