Siegestorm - Serafie ALBI

Siegestorm - Serafie

224 Kč

Hit z katalogu: Siegestorm - Serafie s jakostní značkou ALBI - tento produkt objednáte za bombastickou cenu 224 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 8590228040565
Do obchodu

Popis

ALBI

Výjimečné zboží, Siegestorm - Serafie od originálního výrobce ALBI - toto zboží si můžete nechat dodat v husté akci za 224 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Přejeme vám příjemné nakupování.

Serafie je rozšíření pro karetní fantasy hru Siegestorm přinášející novou frakci pro hru hráče proti hráči.

Siegestorm je karetní fantasy hra určená primárně pro dva hráče, obsahuje ale i režimy pro sólo hraní a hru více hráčů. V Siegestormu jsou vaše karty vším – můžete je použít k útokům na protivníka, nasadit je do své armády nebo s nimi platit za jiné karty. A když vám dojdou - prohráli jste!

Zúčastněte se Siegestorm ligy! Dlouhodobá soutěž v této karetní hře se skládá z několika otevřených turnajů, na kterých získáváte body. Ti nejlepší se potom utkají v Grand finále na Albi Game Day o titul "Siegestorm šampion". Více informací najdete na albi.cz.

 

Zúčastněte se Siegestorm ligy - nultá sezóna Zazobaní goblini je otevřená každému! Více ve speciální sekci ligy albi.cz/siegestorm/. POZOR - SIEGESTORM LIGA JE V SOUČASNOSTI PŘERUŠENA!

 

Další popis produktu Siegestorm - Serafie

  • Název: Siegestorm - Serafie
  • Cena: 224 Kč
  • Výrobce: ALBI
  • EAN: 8590228040565
  • ID produktu: 35596
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users