Sada ovoce a zeleniny na krájení Toys Group

Sada ovoce a zeleniny na krájení

240 Kč

Hit poslední doby, Sada ovoce a zeleniny na krájení od značky Toys Group - tento produkt prodáváme za výhodnou cenu 240 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 5902802907059
Do obchodu

Popis

Toys Group

Dnes je tady pro vás Sada ovoce a zeleniny na krájení od kvalitního výrobce Toys Group - toto zboží si můžete nechat poslat s úžasnou cenovkou 240 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Zásilky nad 1500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Každé malé dítě chce pomoci své mamince nebo tatínkovi v kuchyni. Někdy nám chybí představa o tom, co můžeme dát svému dítěti na hraní. Sada ovoce a zeleniny s příslušenstvím na krájení je hračka, díky které se může dítě zapojit do prací v kuchyni, aniž jsme měli obavy, že si ublíží. Hrou se dítě může zábavnou formou snadno naučit základy a pravidla bezpečného vaření a zároveň tráví čas v kuchyni spolu s rodičem. Souprava je vyrobena z vysoce kvalitního plastu. Souprava sestává z 13 kusů ovoce a zeleniny, která se dá krájet nebo opět spojit pomocí přiloženého příslušenství. Suchý zip uvnitř článků umožňuje opětovné spojení dvou polovin do celku, který nepochybně diverzifikuje a dělá zábavu atraktivnější. Nůž a zbytek předmětů mají jemně zakončené hrany, takže jsou bezpečné.Hračka nejenže umožňuje zajímavé a radostné trávení času, ale také ovlivňuje intelektuální vývoj dítěte. Rozvíjí představivost a stimuluje kreativitu, jakož i zlepšuje sociální a integrační dovednosti. Sada je ideální pro nezávislé hraní s dospělými nebo s jinými dětmi. Je užitečná nejen při rozpoznávání jmen a tvarů, ale i při učení se barvám a počítání.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Sada obsahuje 13 prvků:7 ks zeleniny: lilek, zelená paprika, červená paprika, kukuřice, brambory, mrkev, rajčata4 ks ovoce: jahoda, citron, karambol, hruškanůžkrájecí deskaRozměr balení:délka: 41,5 cmšířka: 5 cmvýška: 29,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce