Sada nářadí na opasku Toys Group

Sada nářadí na opasku

231 Kč

Tradiční bestseller, Sada nářadí na opasku s osvědčenou značkou Toys Group - tento hit získáte za skvělou cenu 231 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pětset nezaplatíte ani korunu za dopravu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: MA
Do obchodu

Popis

Toys Group

V akci je Sada nářadí na opasku s osvědčenou značkou Toys Group - tento artikl doporučujeme za úžasnou cenu 231 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Naplníte-li košík zbožím nad tisíc pětset, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Dětská souprava nářadí na opasku poskytne skvělou zábavu každému malému mistrovi, který rád napodobuje svého tatínka při různých opravách nebo práci v dílně. Nyní může mít své vlastní nářadí, které mu nebude nikdo brát a se kterým může vymyslet mnoho tvůrčích her. Hra s tímto nářadím podporuje rozvíjet zručnost, představivost, kreativitu a schopnost samostatně myslet. Celá sada je vyrobena z plastu, se zaměřením na detaily a barvami. Všechny nástroje jsou uloženy na opasku o délce cca 75 cm a součástí je i ochranná přilba se světlem.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Sada obsahuje:

Přilba / Šířka otvoru: 15,8 cm
opasek
pilka
2 x šroubovák
hasák
kladivo
kombinačky
ořezávací nůž

Nářadí je dlouhé: cca od 14 cm do 19 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce