Rozkládací domeček pro panenky Tinbo toys

Rozkládací domeček pro panenky

537 Kč

Dnes je tady pro vás Rozkládací domeček pro panenky značky Tinbo toys - toto zboží si můžete nechat poslat po slevě za 537 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 2500 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: MAXY-6079
Do obchodu

Popis

Tinbo toys

Roztomilý domeček pro panenky touží mít každá holčička. Domek poskytuje mnoho hodin vynikající, kreativní zábavy. S jeho pomocí se dítě může rychle a snadno pohybovat v zemi fantazie. Hračka vám umožní příjemně strávit svůj volný čas a poskytne spoustu zábavy zejména v chladných nebo deštivých dnech. Domeček sestává ze dvou pater. V přízemí a prvním patře se nachází 6 pokojů: hala, kuchyň, obývací pokoj s krbem, koupelna, ložnice a dětský pokoj. Interiér místnosti jsou k dispozici, když se dům rozloží ze strany na stranu, tj na jeho levou a pravou stranu.
Sada obsahuje 3 osoby rodiny (máma, táta a dítě), psa, stejně jako kusy nábytku v podobě židle, stůl, postele a sedací soupravy. Atraktivitu domku dodává otevírací chladnička, která se nachází v kuchyni a dekorativní prvky před domem jako je poštovní schránka, plot s mini zahradou nebo ozdobné okenice. To vše zvyšuje estetickou atraktivitu domku a poskytuje možnost rozšířené a zajímavé zábavy. Domek má optimální rozměry, je lehký a speciální velká rukojeť umožňuje přenos. Hračka je ideální pro individuální a skupinové hry. Pomáhá hrát různé úkoly od raného věku. Stimuluje představivost a rozvíjí kreativitu dítěte.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Souprava obsahuje:

rozkládací domeček
3 postavičky rodiny, psa a nábytek

Rozměr domku:

délka: 18 cm
šířka: 16 cm
výška: 28,5 cm

Rozměr rozloženého domku:

délka: 38 cm
šířka: 23 cm
výška: 28,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce