Rozkládací domeček pro panenky Tinbo toys

Rozkládací domeček pro panenky

439 Kč

Hit poslední doby, Rozkládací domeček pro panenky od společnosti Tinbo toys - tento produkt prodáváme po slevě za 439 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1500 Kč nebo víc. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: MAXY-6079
Do obchodu

Popis

Tinbo toys

Radost přinášející Rozkládací domeček pro panenky pocházející od značky Tinbo toys - tento produkt máte po jednoduché objednávce s úžasnou cenovkou 439 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Roztomilý domeček pro panenky touží mít každá holčička. Domek poskytuje mnoho hodin vynikající, kreativní zábavy. S jeho pomocí se dítě může rychle a snadno pohybovat v zemi fantazie. Hračka vám umožní příjemně strávit svůj volný čas a poskytne spoustu zábavy zejména v chladných nebo deštivých dnech. Domeček sestává ze dvou pater. V přízemí a prvním patře se nachází 6 pokojů: hala, kuchyň, obývací pokoj s krbem, koupelna, ložnice a dětský pokoj. Interiér místnosti jsou k dispozici, když se dům rozloží ze strany na stranu, tj na jeho levou a pravou stranu.Sada obsahuje 3 osoby rodiny (máma, táta a dítě), psa, stejně jako kusy nábytku v podobě židle, stůl, postele a sedací soupravy. Atraktivitu domku dodává otevírací chladnička, která se nachází v kuchyni a dekorativní prvky před domem jako je poštovní schránka, plot s mini zahradou nebo ozdobné okenice. To vše zvyšuje estetickou atraktivitu domku a poskytuje možnost rozšířené a zajímavé zábavy. Domek má optimální rozměry, je lehký a speciální velká rukojeť umožňuje přenos. Hračka je ideální pro individuální a skupinové hry. Pomáhá hrát různé úkoly od raného věku. Stimuluje představivost a rozvíjí kreativitu dítěte.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Souprava obsahuje:rozkládací domeček3 postavičky rodiny, psa a nábytekRozměr domku:délka: 18 cmšířka: 16 cmvýška: 28,5 cmRozměr rozloženého domku:délka: 38 cmšířka: 23 cmvýška: 28,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce