Robot Extreme Fighter

Robot Extreme Fighter

1199 Kč

Trendy Robot Extreme Fighter s pečetí kvality - tento hit získáte extra výhodně za 1199 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc pětset. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: 672552040171
Do obchodu

Popis

Vaše možnosti obohacující Robot Extreme Fighter co nám dodává - tento artikl čeká na vás s VIP slevou pro každého za 1199 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1500 Kč, neplatíte poštovné. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.
Bambule má pro vás robota bojovníka Robot Eytreme Fighter. Mluvící robot určený pro všechny chlapce se pyšní zvukovými i světelnými efekty. Funkce tohoto robota: zvukové a světelné efekty, snímatelné díly, ovládání pomocí INFRA ovladače ( 5 tlačítek funkcí – pohyb vpřed, pohyb paže, zvuk pistole, robot vysloví slovo nebo celou větu ). Výrobek na baterie – použijte 4× „AA“ baterie 1,5 V – baterie jsou součástí hračky. Robot je vysoký 30 cm. Věk 3+.

Další popis produktu Robot Extreme Fighter

  • Název: Robot Extreme Fighter
  • Cena: 1199 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 672552040171
  • ID produktu: 619729
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users