Puzzle akademie - Brebentík

179 Kč

Kvalitní Puzzle akademie - Brebentík od firmy ALBI - tento hit seženete extra levně za 179 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: 8590228040428
Do obchodu

Popis

ALBI

Tohle si zamilujete: Puzzle akademie - Brebentík od oblíbené značky ALBI - tento hit pořídíte ve slevové akci za 179 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Puzzle akademie od Kvída rozvíjí smyslové vnímání, logiku, mluvení i pohyb nejmenších dětí. Herní princip je jednoduchý - úkolem dětí je složit dva nebo tři dílky puzzle, jak k sobě logicky patří.

U Hmatíka budou děti po hmatu poznávat jednotlivé puzzle se zvířátky podle shodných hmatových částí na jednotlivých dílcích. Procvičí si hmat, zrak i soustředění.
S Jogínkem děti poznají jógové pozice spojené se zvířátky a doprovázené jednoduchými básničkami, díky kterým si pozice i zvířátka lépe zapamatují a rovnou si cviky zacvičí a protáhnou svá tělíčka.
S Brebentíkem si procvičí naopak mluvení, skládání prvních vět ze 3 slov (kdo, dělá, co) a logopedické dovednosti. Můžete si s dětmi povídat česky i anglicky.
A se Zvířátky se naučí poznávat zvířecí svět, kdy skládají trojice zvířátek, kde žijí, čím se živí a rozvíjí si znalosti o nich.

Pevné dílky puzzle jsou uzpůsobené malé ruce nejmenších dětí, aby se jim jednotlivé dílky dobře skládaly.

Hry Puzzle akademie - Kvído obsahují: dílky puzzle a návod na vnitřní krabičce k sestavení jednotlivých motivů.

Další popis produktu Puzzle akademie - Brebentík

  • Název: Puzzle akademie - Brebentík
  • Cena: 179 Kč
  • Výrobce: ALBI
  • EAN: 8590228040428
  • ID produktu: 35364
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users