Puška na kulky se stojanem Toys Group

Puška na kulky se stojanem

335 Kč

Nejprodávanější Puška na kulky se stojanem značky Toys Group - tento artikl je v tento okamžik s úžasnou cenovkou 335 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc pětset. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 590990068121
Do obchodu

Popis

Toys Group

Jasný hit, Puška na kulky se stojanem od oblíbené společnosti Toys Group - tento artikl objednávejte s VIP slevou pro každého za 335 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Při objednávce nad 1500 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

I velký kluci se rádi hrají na vojáky. Puška na kulky je určena pro starší věkovou kategorii, jelikož se jedná o zbraně vystřelující kulky. Jde už o sportovní střelbu, při které se doporučuje dodržovat několik bezpečnostní podmínky. Součástí pušky je stojan, díky kterému je možné přesněji zaměřování. Puška je vyrobena z tvrzeného plastu.Hračka je vhodná pro děti od 18 let.Délka pušky: 71 cmBezpečnostní podmínky: nikdy nemířit zbraň směrem k jiným lidem a zvířatům! nikdy nemířit na oči a tvář! nestřílet na krátkou vzdálenost směrem na tvrdé povrchy z důvodu možnosti odražení kulky! zabránit odražení kulek! pokaždé, když se doplňuje zásobník, je třeba stisknout tlačítko spouště až na doraz pro případ, že kulka zůstala v mechanismu! nepoužívat zbraň na veřejných místech a držet ji mimo dosah malých dětí! doporučuje se používat ochranné brýle během střelby.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce