Puška na kulky 69 cm Toys Group

Puška na kulky 69 cm

465 Kč

Nabídka pro vás: Puška na kulky 69 cm originální od labelu Toys Group - tento produkt objednáte výhodně za 465 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc pětset. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 5909900681051
Do obchodu

Popis

Toys Group

Diskontní Puška na kulky 69 cm od populární značky Toys Group - tento artikl je tady pro vás téměř zdarma za 465 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

I velký kluci se rádi hrají na vojáky. Puška na kuličky s kruhovým zásobníkem je určena pro starší věkovou kategorii, jelikož se jedná o zbraně vystřelující kulky. Jde už o sportovní střelbu, při které se doporučuje dodržovat několik bezpečnostní podmínky. Součástí pušky je laserový zaměřovač pro přesnější zaměřování. Puška je vyrobena z tvrzeného plastu.Délka pušky: 69 cmBezpečnostní podmínky: nikdy nemířit zbraň směrem k jiným lidem a zvířatům! nikdy nemířit na oči a tvář! nestřílet na krátkou vzdálenost směrem na tvrdé povrchy z důvodu možnosti odražení kulky! zabránit odražení kulek! pokaždé, když se doplňuje zásobník, je třeba stisknout tlačítko spouště až na doraz pro případ, že kulka zůstala v mechanismu! nepoužívat zbraň na veřejných místech a držet ji mimo dosah malých dětí! doporučuje se používat ochranné brýle během střelby.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce