Puška na kulky 42 x 16 cm Toys Group

Puška na kulky 42 x 16 cm

183 Kč

Perfektní Puška na kulky 42 x 16 cm od předního výrobce Toys Group - tento artikl musíte mít za úžasnou cenu 183 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Při objednávce nad 1500 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 590761670607
Do obchodu

Popis

Toys Group

Tohle si zamilujete: Puška na kulky 42 x 16 cm od populární značky Toys Group - tento artikl je v tento okamžik za bombastickou cenu 183 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1500 Kč nebo víc. No a to se jednoduše vyplatí.

I velký kluci se rádi zahrají na vojakov. Puška na kulky je určena pro starší věkovou kategorii, jelikož se jedná o zbraně, které vystřelují kulky. Jde už o sportovní střelbu, při které se doporučuje dodržovat několik bezpečnostní předpisy. Je vyrobena z tvrzeného plastu. Nedoporučuje se používat jiné kulky než ty, které doporučuje výrobce.Hračka je vhodná pro děti od 18 let.Délka pušky: 42 cmBezpečnostní podmínky: nikdy nemířit zbraň směrem k jiným lidem a zvířatům! nikdy nemířit na oči a tvář! nestřílet na krátkou vzdálenost směrem na tvrdé povrchy z důvodu možnosti odražení kulky! zabránit odražení kulek! pokaždé, když se doplňuje zásobník, je třeba stisknout tlačítko spouště až na doraz pro případ, že kulka zůstala v mechanismu! nepoužívat zbraň na veřejných místech a držet ji mimo dosah malých dětí! doporučuje se používat ochranné brýle během střelby.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce