Projektor sluneční soustavy

Projektor sluneční soustavy

1599 Kč

Nabídka pro vás: Projektor sluneční soustavy od předního výrobce - tento produkt máte za pár kliknutí v časové omezené slevě za 1599 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1500 Kč nebo víc. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4894091391095
Do obchodu

Popis

Kvalitní Projektor sluneční soustavy od výrobce - tento produkt prodáváme v sezónní slevě za 1599 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.
AMAZING SERIES STEMNEX® Vítejte ve světě AMAZING série STEMNEX® v 21. století. Naší vizí v této sérii je otevřít dveře do světa nových možností a představivosti v našich produktech STEMNEX®, a tak vzdělávat budoucí generaci, aby byla úspěšná svými vlastními způsoby. Vložte 2 AA baterie do Slunce (baterie nejsou součástí balení) a poté nainstalujte spodní část Slunce. Pořadí os od krátké do dlouhé, nejkratší osy nejblíže ke slunci. Chcete-li zahájit projekci 8 planet, zapněte tlačítko ON na Slunci, můžete upravit úhel projekce (Projekce na zeď nebo strop) a zaostřit pomocí prstů.8 umístění planet podle vlastních preferencí.

Další popis produktu Projektor sluneční soustavy

  • Název: Projektor sluneční soustavy
  • Cena: 1599 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 4894091391095
  • ID produktu: 632348
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users