Přenosný box s nářadím Toys Group

Přenosný box s nářadím

491 Kč

Trhem osvědčený produkt, Přenosný box s nářadím populárního výrobce Toys Group - tento artikl je v tento okamžik s úžasnou cenovkou 491 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1500 Kč a je vaše. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 8698111105527
Do obchodu

Popis

Toys Group

Prestižní Přenosný box s nářadím co odebíráme od výrobce Toys Group - tento produkt nabízíme s extra slevou za 491 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Naplníte-li košík zbožím nad tisíc pětset, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Dětský přenosný box s nářadím musí mít každý malý opravář, který v případě havárie umí rychlé zasáhnout a opravit závadu. Nový, vzdělávací, multifunkční skládací box s nářadím, který má ručku na přenášení, je vyroben z kvalitního plastu.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Souprava obsahuje: Box Vrtačka (funguje bez baterií) Kladivo křížový šroubovák Šroubovák plochý Šroub + matice Ruční pila Klíče Hasák Špachtle Vodováha Úhelník y Konektory s otvoryRozměry boxu: délka: 29 cm šířka: 16 cm výška: 18 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce