Play-Doh Wheels Stavba Play-Doh

Play-Doh Wheels Stavba

399 Kč

V akci je pouze tady Play-Doh Wheels Stavba od top značky Play-Doh - tento artikl objednávejte za mimořádně nízkou cenu 399 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1500 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 5010993563456
Do obchodu

Popis

Play-Doh

Výjimečné zboží, Play-Doh Wheels Stavba originální od labelu Play-Doh - tento artikl pořizujte po slevě za 399 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1500 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.
Využijte sílu jeřábu k tvoření a přemístěte vytvarované cihly, vytlačené nosníky a vybudované potrubí. Potom použijte zvedák pro hromadění, stavění a potahování konstrukcí Play-Doh staveb. Jeřáb se otáčí, pohybuje se nahoru a dolů a vytlačuje modelínu. Zvedák se rovněž otáčí a pohybuje se nahoru a dolů! Sada obsahuje zdvižný vozík, jeřáb, formu na cihly, 1 plechovku cementové stavěcí modelíny Play-Doh a 2 kelímky klasické Play-Doh modelíny.

Další popis produktu Play-Doh Wheels Stavba

  • Název: Play-Doh Wheels Stavba
  • Cena: 399 Kč
  • Výrobce: Play-Doh
  • EAN: 5010993563456
  • ID produktu: 627686
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce