Pistole na kulky s tlumičem Toys Group

Pistole na kulky s tlumičem

153 Kč

Spokojenost přinášející Pistole na kulky s tlumičem pocházející od značky Toys Group - tento artikl nakupujte při časově omezené akci za 153 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 5909900681246
Do obchodu

Popis

Toys Group

Není proč váhat, Pistole na kulky s tlumičem pocházející od značky Toys Group - tento produkt doručujeme za jedinečnou cenu 153 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

I velký kluci se rádi zahrají na vojáky. Proto jim nabízíme tuto pistoli na kulky s tlmičom.Pištoľ je určeno pro starší věkovou kategorii, jelikož se jedná o zbraně, které vystřelují kulky. Jde už o sportovní střelbu, při které se doporučuje dodržovat několik bezpečnostní podmínky. Je vyrobena z tvrzeného plastu.Hračka je vhodná pro děti od 18 let.Velikost pistole:délka bez tlumiče: 20 cmvýška: 13,5 cmdélka tlumiče: 11 cmBezpečnostní podmínky: nikdy nemířit zbraň směrem k jiným lidem a zvířatům! nikdy nemířit na oči a tvář! nestřílet na krátkou vzdálenost směrem na tvrdé povrchy z důvodu možnosti odražení kulky! zabránit odražení kulek! pokaždé, když se doplňuje zásobník, je třeba stisknout tlačítko spouště až na doraz pro případ, že kulka zůstala v mechanismu! nepoužívat zbraň na veřejných místech a držet ji mimo dosah malých dětí! doporučuje se používat ochranné brýle během střelby.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce