Pistole na kuličky s laserovým zaměřovačem 18 cm Kids Toys

Pistole na kuličky s laserovým zaměřovačem 18 cm

186 Kč

Top produkt, Pistole na kuličky s laserovým zaměřovačem 18 cm od populární značky Kids Toys - tento produkt posíláme po slevě za 186 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Utraťte minimálnětisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 5907616
Do obchodu

Popis

Kids Toys

Příjemné pocity navazující Pistole na kuličky s laserovým zaměřovačem 18 cm od známé značky Kids Toys - tento hit můžete získat v neopakovatelné akci za 186 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1500 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

I velký kluci se rádi hrají na vojáky. Pistole na kuličky s laserovým zaměřovačem je určena pro starší věkovou kategorii, jelikož se jedná o zbraně vystřelující kulky. Jde už o sportovní střelbu, při které se doporučuje dodržovat několik bezpečnostní podmínky. Pistole je vyrobena z tvrzeného plastu. Baterie v laserovém zaměřovači jsou součástí balení.Hračka je vhodná pro děti od 8 let.Rozměr balení: 18 cm x 4 cm x 13 cmBezpečnostní podmínky:nikdy nesmírně zbraň směrem k jiným lidem a zvířatům!nikdy nemířit na oči a tvář!nestřílet na krátkou vzdálenost směrem na tvrdé povrchy z důvodu možnosti odražení kulky!zabránit odražení kulek!pokaždé, když se doplňuje zásobník, je třeba stisknout tlačítko spouště až na doraz pro případ, že kulka zůstala v mechanismu!nepoužívat zbraň na veřejných místech a držet ji mimo dosah malých dětí!doporučuje se používat ochranné brýle během střelby.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce