Pěnová vodní pistole 35 cm Toys Group

Pěnová vodní pistole 35 cm

91 Kč

Perfektní Pěnová vodní pistole 35 cm od populární značky Toys Group - toto zboží si můžete nechat dodat s výjimečnou slevou za 91 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1500 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: Maxy - 7281
Do obchodu

Popis

Toys Group

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Pěnová vodní pistole 35 cm od kvalitního výrobce Toys Group - tento hit získáte s úžasnou cenovkou 91 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1500 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Vodní pistole je fantastický produkt, se kterým se bezpochyby rádi hrají nejen děti, ale i dospělí. Děti úspěšně mohou hrát roli vojáka, policisty, myslivce, tajného agenta, uprchlíka nebo piráta. Jediným limitem je jejich fantazie. Pumpa na vodu se velmi snadno používá. Jeho použití nevyžaduje žádné komplikované úlohy. Pro zahájení zábavy stačí mít vodu a hračka je připravena k použití - pistole pracuje na principu stříkačky nebo pumpy a její dosah závisí od síly, s jakou ji stlačí. Vodní pistole poskytuje nejen skvělou zábavu, ale může také poskytnout úlevu a ochlazení v horkých letních dnech. Kromě toho dítě praktikuje přesnost, zlepšuje koncentraci, stimuluje kreativitu a zlepšuje koordinaci. Zábava ovlivňuje pohyblivost a rychlost reakce. Nakolik je mnoho barevných kombinaci pumpy, dodává se náhodným výběrem.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Rozměr pistole:

délka: 35 cm
průměr: 5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce