Pejsek - štěně Miki

Pejsek - štěně Miki

499 Kč

Udělejte si radost: Pejsek - štěně Miki populárního výrobce - tento hit získáte za mimořádně nízkou cenu 499 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 8592525062851
Do obchodu

Popis

Hit poslední doby, Pejsek - štěně Miki od - toto zboží si můžete objednat za mimořádně nízkou cenu 499 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.
Interaktivní štěňátko s dotykovým sensorem, který má umístěný na hlavě. Funkce: Vytáhni pojistku ze zásobníku pro baterie. Přepni vypínač ON/OFF do polohy ON (zapnuto) a aktivuj funkce stiskem tlačítka senzoru (po určitém čase se funkce automaticky ukončí, proto dané tlačítko stiskni znovu) Tvé štěňátko začne štěkat, kňučet a přitom chodit! Stiskni jeho hlavu nebo ho zvedni, natoč tlamičkou proti sobě, aby vyplázlo svůj jazýček a zavrtělo ocáskem!. Ošetření látky: ruční čištění navlhčeným hadříkem ve vlažné, čisté nebo mýdlové vodě. Výrobek na baterie :Použijte 3× baterie „AA“ 1,5V. Baterie jsou součástí hračky – pouze pro zkušební provoz.

Další popis produktu Pejsek - štěně Miki

  • Název: Pejsek - štěně Miki
  • Cena: 499 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 8592525062851
  • ID produktu: 632685
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce