Pejsek bílý - štěněčí slečna Eli

Pejsek bílý - štěněčí slečna Eli

599 Kč

Limitovaná edice produktu Pejsek bílý - štěněčí slečna Eli od kvalitní značky - tento produkt máte po jednoduché objednávce po zlevnění za 599 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1500 Kč a je vaše. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 8592525062844
Do obchodu

Popis

V akci je právě teď Pejsek bílý - štěněčí slečna Eli co bereme od značky - toto zboží si můžete objednat s úžasnou cenovkou 599 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1500 Kč nebo víc. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.
Interaktivní štěňátko s dotykovým sensorem, který má umístěný na hlavě. Funkce: Vytáhni pojistku ze zásobníku pro baterie. Přepni vypínač ON/OFF do polohy ON (zapnuto) a aktivuj funkce stiskem tlačítka senzoru (po určitém čase se funkce automaticky ukončí, proto dané tlačítko stiskni znovu) Tvé štěňátko začne štěkat, kňučet a přitom chodit! Stiskni jeho hlavu nebo ho zvedni, natoč tlamičkou proti sobě, aby vyplázlo svůj jazýček a zavrtělo ocáskem!. Ošetření látky: ruční čištění navlhčeným hadříkem ve vlažné, čisté nebo mýdlové vodě. Výrobek na baterie: Použijte 3× baterie „AA“ 1,5V. Baterie jsou součástí hračky – pouze pro zkušební provoz.

Další popis produktu Pejsek bílý - štěněčí slečna Eli

  • Název: Pejsek bílý - štěněčí slečna Eli
  • Cena: 599 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 8592525062844
  • ID produktu: 632684
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users