Panenka Agusia 82 cm v bílé halence Dromader

Panenka Agusia 82 cm v bílé halence

1077 Kč

Kvalitní Panenka Agusia 82 cm v bílé halence značky Dromader - tento artikl je v tento okamžik za výhodnou cenu 1077 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Stačí naplnit košík zbožím nad tisíc pětset a dopravu NEPLATÍTE. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: MA
Do obchodu

Popis

Dromader

Velmi žádaný produkt, Panenka Agusia 82 cm v bílé halence co nám vyrábí Dromader - toto zboží si můžete opatřit s extra slevou za 1077 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1500 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Vy tak neplatíte nic navíc!

Panenka Agusia 82 cm je velká panenka, která potěší nejedno holčičku. Při hře ji bude spíše považovat za sestřičku jako za malou panenku, o kterou je třeba se starat. Panenka chodí, když ji drží za ruce. Není na baterie a chodí s pomocí děvčátka. Chytí se za ruce a jako batole kolísavou chůzí překládá nožičky. Panenka má pohyblivé oči, které otevírá nebo zavírá.Součástí balení je také 9 doplňků: kartáč na vlasy hřeben dva náramky pět spony do vlasůRozměr balení: délka: 28,6 cmšířka: 14 cmvýška: 82 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce